Telefon Telefon: +48 724 911 570

Sklep w pełnej postaci chwilowo jescze nie funkcjonuje ponieważ nie mam czasu uszyć stanów magazynowych.

Jeśli jestescie zainteresowani zakupem spodenek, woreczków, pasków, piszcie proszę wiadomość bezpośrednio na maila jednoszycie@gmail.com z kolorem i rozmiarem jaki Was interesuje a postaram sie uszyć :)

O nas

Pomysł szycia spodenek zrodził się z miłości i pasji do jogi oraz z kreatywności i uwielbienia do kolorów i wzorów.

Praktykując jogę zapragnęłam kupić spodenki ale spotkałam się z dużym problemem kolorystycznym jak i dopasowaniem kroju. Postanowiłam, ze spróbuję uszyć spodenki sama, pierwsze próby były hmmm delikatnie mówić dramatyczne ale nie przestawałam szukać, zmieniać i poprawiać zarówno kroje jak i technikę szycia, której uczyłam się od podstaw. Tak powstały pierwsze kroje, które testowałam sama na sobie i rozdawałam najbliższym, którzy praktykowali jogę. W ten sposób testowałam jak spodenki zachowują się na różnych sylwetkach. Obserwując i słuchając opinii innych zaprojektowałam krój, który sprawia, że spodenki są wygodne a jednocześnie dopasowane.

Może się pojawić pytanie dlaczego aż taka rozmiarówka, z łamanymi rozmiarami, właśnie dlatego, że marzy mi się aby każdy odnalazł swój własny komfort w spodenkach do jogi.

Ja osobiście mam w biodrach 92-3 cm i nosze spodenki iyengarki S, S/M i M i wszystkie lubię, zależy jaki materiał i na co mam ochotę.

Woreczki do relaksu powstały z potrzeby dopieszczenia osób praktykujących na moich zajęciach podczas savasany. Dzięki Wam zaczęłam szyć je na większą skalę ponieważ oprócz relaksu w szkole jogi cudownie się sprawdzają po męczącym dniu, przy problemach  z zasypaniem czy podczas popołudniowej drzemki. Zapach lawendy dodatkowo uspokaja i koi.

Produkty, które powstają tworzone są z miłością i zaangażowaniem. Wierzę, że sprawią Wam tyle przyjemności i dadzą tyle komfortu ile ja z nich czerpie.

Karina

img_7186.jpgimg_7177.jpgimg_7191.jpgimg_6932.jpg

KONTAKT

Jednoszycie

+48 724 911 570

E-mail: jednoszycie@gmail.com

Woreczki do jogi

Spodenki do jogi

Iyengarki

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Licznik odwiedzin - 29312